KONST / Litografier / Färglitografi 16856211
nr 1685 6211
Isabella Wrangel
(1911-1975), Sverige
Tryckt signatur, numrerad 205/250, Indianskt. Färglitografi, bildmått: 66x49 cm, yttermått inklusive ram: 70x52 cm
Isabella Wrangel, svensk målare född i Paris 1911, död 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 mars 2025
kl 18:16:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Isabella Wrangel
Läs mer om Isabella Wrangel